9 – 10 metųVilnius

Nuo 9-10 metų vaikai mūsų mokykloje mokomi pagal A.Vaganovos sukurtą baleto mokymo programą. Judesiai atliekami stovint prie atramos, salės viduryje, naudojama daugiau šuoliukų , sudetingesnių kompozicinių elementų. Mokymo procese akcentuojamas labai tikslus judesių atlikimo mokymas jungiant juos su koordinaciniais bei plastiniais elementais. Pridedama dar viena , atskira pamoka pilates-strech, kuri lavina vaiko fizines galimybes ir paruošia kūną efektyvesnėms baleto pamokoms . Pasirinktinai dėstomas šiuolaikinis šokis. Vaidybiniai, šokėjiški, improvizacijos pratimai padės atsiskleisti vaiko saviraiškai bei vaizduotei. Bendras pamokėlių tikslas – gerinti vaiko raidą, saugiai ir efektyviai mokinti baleto judesių ir juos jungti į junginius pagal parengtą baleto programą, bei mokinti baleto koompozicijų iš repertuarinių spektaklių.

Privalomos 3 savaitinės pamokos

1 KARTAS PER SAVAITĘ 35/45 min.
40/45€

3 KARTAI PER SAVAITĘ
70-75€

2 KARTAI PER SAVAITĘ
55-60€

4 KARTAI PER SAVAITĘ
95€
/mėn.

Registruokitės Mes parinksime Jums tinkamą grupę!