4 – 5 metųVilnius

„Nerijaus Juškos mokykla“ pristato naują, baleto metodinę programą – patiems mažiausiems. Ši programa buvo kurta remiantis kineziterapeutės Margaritos Radžiūnienės, Lietuvos šokio pedagogės, edukologės ir choreografės Birutės Banevičiūtės bei mūsų mokyklos kvalifikuotų mokytojų komandos metodinėmis žiniomis. Pamokėlės skirtos dėmesio ir mąstymo lavinimui, kordinacijos, muzikalumui, ritmikos, raumenų tonusui stiprinti, vaiko raidai, emociniam fonui gerinti, saviraiškai bei vaizduotei plėsti. Baleto pamokėlėse atliekamos kūno raumenų tonusą stiprinančios mankštos, Kordinaciniai pratimai gulint ir stovint. Su pirmaisiais baleto žingsneliais – lavinamas vaiko ritmikos pajutimas, kordinacija bei muzikalumas. Vaidybiniai, šokėjiški, muzikalūs žaidimai, padės atsiskleisti vaiko saviraiškai bei vaizduotei. Bendras pamokėlių tikslas – gerinti vaiko raidą, pagal parengtą baleto programą.

Privaloma 1 – 2 savaitinės pamokos.

1 KARTAS PER SAVAITĘ 35/45 min.
40/45€

3 KARTAI PER SAVAITĘ
70-75€

2 KARTAI PER SAVAITĘ
55-60€

4 KARTAI PER SAVAITĘ
95€
/mėn.

Registruokitės Mes parinksime Jums tinkamą grupę!